Byrzylyk lekure fashion Shfaq më të madhe

BIL0078

Byrzylyk lekure fashion

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Byrzylyk Lekure Fashion

Material lekure ne pjesen e brendshme dhe me gure nga jashte

Mjaft stil i vecante dhe elegante me dizenjo me detaje

Nje miksim i bukur i ngjyres gold dhe asaj te bardhe

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: