Cante Shfaq më të madhe

BIL0067

Cante

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante e Vogel Ngjyre Blu

Cante e vogel krahu me ngjyre blu.

Praktike dhe sportive ne forme zarfi.

Materiali lekure e perpunuar.

Kombinohet lehte dhe eshte shume e pershtatshme per stinen e pranveres e veres

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: