Spile Shfaq më të madhe

Spile

BIL0060

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Spile Ngjyre Blu

Spile ne forme merimange

Ngjyre blu me pjese metalike e gure te shndritshem

Mjaft elegante dhe stil

Per mbremjet tuaja ta vecanta, qe te dukeni elegante

Nje ide mjaft e mire per dhurate

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: