Set Peshkimi Shkop +Cikrik i Vogel

VP0018

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Peshkimi Shkop + Cikrik i Vogel

Shkop peshkimi bashke me nje cikrik te vogel.

Ju kursen hapsire dhe eshte shume i lehte per tu transportuar.

Rezistent dhe funksional.

Cikriku ben levizje te shpejta dhe te lirshme.

Kapaciteti mbledhes:

- filispanje Ø 0.25mm / 140m

- filispanje Ø 0.30mm / 110m

- filispanje Ø 0.35mm/ 70m

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: