Femra përballë pasqyrës - set me 3 libra

SET0004

Leke 2,800

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Femra përballë pasqyrës - set me 3 libra

Këtu femra nuk ndodhet e pasqyruar përballë vetevetes, por para të tjerëve; prandaj ky set mëson disa teknika të jetës së përditshme për imazhin e jashtëm, gjetjen e partnerit duke përdorur Ligjin e Tërheqjes dhe eksplorimin e mendjes së një burri. Këto tre libra janë për një femër zgjidhje të zgjuara për të kontrolluar me sukses mjedisin përreth.

“Ti je ajo çfarë vesh” nga Jennifer Baumgartner

“Sekreti i shpirtit binjak” nga Arielle Ford

“E vërteta lakuriq” nga Bob Merkowitz

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: