Parfum LA RIVE Set per Meshkuj Red Line Shfaq më të madhe

Parfum LA RIVE Set per Meshkuj Red Line

A-003298

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per meshkuj me te vertete ambicioze.

La Rive Red Line nderthur energjine dhe freskine e molles se gjelber me fuqine e jashtezakonshme te jaseminit.

Arome qe te mbush me energji, krijuar per meshkuj qe percojne deshiren per te jetuar.

Sasia e parfumit: 90 ml.

Sasia e deodorantit: 150 ml.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: