SVJ0048

Motocikleta me Pelena per Vajza

Leke 16,490

Detajet

Dhurata e bebit nuk ka qene kurre kaq simpatike.

Nje motociklete e perbere e gjitha nga aksesore te nevojshem per cdo mami te re.

Motocikleta permban:

-1 pale corape pambuku me kafshe pellushi te vendosura siper 0-12 muajsh e markes Babydream.

-1 Raketake pellush arushi e markes Babydream

-31 Bebelino te markes Pampers: 3-6kg

-1 Mbajtese qumshti bashke me Biberonin(0+) e markes Chicho 

-1 Loder Pellushi e madhe (Ne kete rast Paperina)

-1 komplet Carcafesh fanellat Italian,(1 kellef jasteku, 1 kellef dysheku dhe 1 carcaf i siperm)

-2 pale grykese (10m+) te markes Carter

-1 pjate  e madhe druri me ngjyra shumeperdorimshe zbukuruese qe sherben per mbajtjen e motorrit

-7 cokollata rafaello

-1 Nuse pashke

-1 mini loder per ne vaske

-3 lule me kapse ngjyre pink me nusepashke siper 

-3 Tullumbace me shkrime "Princess" me helium 

Te gjithe vijne te krijuara si nje motorr i mrekullueshem ngjyre roze

I gershetuar me fjongot e duhura ne nje paketim perfekt, jane ideale per princeshen qe ju vjen ne jete.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: