SVJ0045

Slite me Rafaello

Leke 2,690

Detajet

Festoni dhe dhuroni sic duhet keto festa me nje dhurate unike.

Te ideuara si slita e babagjyshit qe sjell lule dhe cokollata, dashuri dhe begati per keto festa.

Perberesit:

-1 pako me cokollata Rafaello

-2 lepirese shkopinj te medhenj.

-6 cokollata ne forme eurosh

-4 topa te kuq Krishtlindjesh

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: