SVJ0044

Lule Krishtlindjesh me Ferrero Rocher

Leke 8,790

Detajet

Festoni dhe dhuroni sic duhet keto festa me nje dhurate unike.

Nje vazo me nje lule te embel, plot sharm, elegante dhe madheshtore ne te njejten kohe.

Magjia e tavolines tuaj duhet te kete ne qender te saj kete vazo te mrekullueshme.

Perberesit:

-1 vazo qeramike krishtlindjesh e perdorshme 

-46 cope cokollata Ferrero Rosher

Te ideuara si nje vazo luleje Krishtlindjesh te mrekullueshme.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: