SVJ0039

Shporta Maxi e Vitit te Ri

Leke 11,900

Detajet

Shporta gjigande e mbushur me dhurata per te gjithe familjen.

Bejini festat me te bukura kete vit duke dhuruar dashuri dhe ngrohtesi me kete shporte speciale.

Shporta MAXI permban: 

-Dege e madhe pishe me boçe dhe manaferra dekorative krishtlindjesh

-Lule Krishtlindjesh e kuqe

-Dege pishe dekorative 43 cm

-Yll druri Krishtlindjesh

-Tufe manaferrash te kuqe dekorative

-2 birra Belge Chimay 7%

-Vere e kuqe J.P.Chenet , Merlot, Payes D'Oc,13%.

-Filxhan Merry Christmas

-1 Pako te madhe me Cokollata Toffifee

-1 varg zbukurues cilesor rreth shportes me yje pellushi per Krishtlindje

-1 Pako me biskota Italiane Biscolussi

-2 Pako me Bonbonet Ferrero GIOTTO

-1 Pako me kikirike te pjekur

-1 Pako Datteln kumbulla arabie

-1 Cokollate te madhe Swiss Chocolate

-1 Pako me Biskota Das Exquisite

-1 Pako me biskota me cokollateCookies Griesson Gjermane

-1 Pako me Waffer me vanilje

-Disa minicokollata Ritter Sport te shperndara ne shporte.

-1 Pako Cokollata Feine Trufe

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3-4 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: