DS0094

Jastek me Foto dhe Dedikim

Leke 2,990

Detajet

Nje jastek i personalizuar per dike special.

Na dergoni foton dhe tekstin qe deshironi.

Krijuar me ngjyrat qe deshironi dhe dizajn sipas temes.

Material i bute dhe shume cilesor.

Permasat 34 x 34 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: