Dron Sky Viper V950STR

SL0214

Leke 13,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

-Bateri e Rikarikueshme 3.7V 650mAh LiPo (Polimere Litiumi) (Rreth ne 14 minuta fluturim)
-Trup rezistent ndaj goditjeve "Duraflex"
-Telekomande me transmetues 2.4GHz
-Rrezja e komandimit deri ne 60 metra.
-Lidhje wifi me celularin per te shikuar live nga kamera e dronit,dhe per te regjistruar duke perdorur aplikacionin Sky Viper Video Viewer

Per Android shkarko KETU  &  Per iOS shkarko KETU
-Ruan pamje panoramike 360 grade

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: