ACC0047BK

Boks Bluetooth Kapsule XL

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Merreni me vete kudo dhe fillon festen. Ky boks bluetooth eshte i mjaftueshem per te mbajtur ambientin me muzike dhe ne qef.

Fuqia Totale 6W (3W x 2)
Vend per USB, Karte Memorje dhe fishe Aux
Gjithashtu mund te degjohet edhe Radio
Bateri e rikarikueshme. Mund te degjoni muzike deri ne 4-5 ore rrjesht
Lidhet me cdo pajisje bluetooth deri ne 10 metra largesi
Version Bluetooth 4.0
Permasat 22.5 x 8 x 8 cm 
Impedance: ≥600Ω
SNR: ≥65dB
Distortion rate: <1%

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: