Makine e Telekomanduar Range Rover

SL0198

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine per femije RC Range Rover

Modeli: 48500

Dimensione: 17.8 x 7.6 x 7.6 cm.

Me telekomande qe mund te perdoret nga femijet.

Për funksionimin keni nevojë për 3 bateri AA per makinen dhe 2 bateri AA për telekomandën

Jo të përshtatshme për fëmijët nën 3 vjeç, pasi përmban pjesë të vogla.

Ngjyra: e kuqe

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: