Kornize me Zemra Druri dhe Sfond Shfaq më të madhe

ELV0028

Kornize me Zemra Druri dhe Sfond

Leke 6,790

Detajet

Per nje dedikim special ne pervjetorin apo daten e preferuar.

35 zemra tek te cilat mund te vendosni edhe nje dedikim te personalizuar

Ngjyra e sfondit eshte ne deshiren tuaj.

Teksti i personalizueshem sipas deshires edhe me emra dhe data.

E disponueshme ne permasat:

30 x 50 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: