SL0195

Makine e Telekomanduar BMW X6 31700

Leke 2,490

Detajet

Makine e  Telekomanduar BMW X6 

Modeli: 31700

Makine e madhe per femije BMW X6.

Dimensione: 18.9 cm x 8.8 cm x 5.9 cm

Qe femijet te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine.

Me telekomande qe mund te perdoret nga femijet.

Për funksionimin keni nevojë për 3 bateri AA per makinen dhe 2 bateri AA për telekomandën

te cilat i keni te perfshira ne cmim.

Jo të përshtatshme për fëmijët nën 3 vjeç, pasi përmban pjesë të vogla.

E disponueshme ne dy ngjyra: ngjyra e kuqe dhe e bardhe.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: