DS0053

Kuti Thesaresh Pikturuar me Foto dhe Dedikime

Leke 3,990

Detajet

Kuti prej druri e pikturuar e gjitha me dore dekoruar me detaje unike per te mbajtur thesaret tuaja me te shtrenjta, kujtimet.

Mund ta personalizoni me temen apo simbolet qe deshironi (ditelindje, pervjetor, urime etj).

Brenda kutise ndodhen 8 foto dhe 2 dedikime te zgjedhura nga ju te cilat hapen ne forme fizarmonike per te surprizuar personin te cilit do ia dhuroni.

Nje kujtim special per dike po aq special ne jeten tuaj.

Permatas e kutise: 16 x 10 cm

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: