Certifikata e Bebes Teknike Mikse

DS0051

Leke 6,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje bebe e re eshte nje event i jashtezakonshem ndaj ne i kushtojme rendesine e duhur. 

Me ane te kesaj certifikate ju do keni nje kujtim unik te kesaj dite me te gjitha detajet.

Tek kjo certifikate ndodhet Emri i femijes, data, dita dhe ora e lindjes, pesha dhe centimetrat. 

Certifikata e bebit vjen tek ju e mbyllur ne kornize druri dhe me xham ne menyre qe te mund ta vendosni ne mur si nje dekor special.

Permasat: 30 x 50 cm.

Ngjyrat jane te personalizuara sipas deshires tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 4 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: