Mbajtese e magnetizuar per smartphone Logo

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mbajtese Per smartphone metalike, e magnetizuar e cila mund te pershtatet lehetesisht ne 

kroskotin e makines suaj. 

Aplikim shume i thjeshte dhe praktik: Ngjitje e bazamentit te mbajteses me adeziv ne siperfaqen e 

kroskotit ose ne xham. Tapa e holle metalike ngjitet pas kases se telefonit tuaj per te bere puthitjen

ne siperfaqen e magnetizuar te mbajteses.

Mbajtesja eshte rezistente ndaj tronditjeve qe mund te shkaktohen gjate udhetimit, dhe 

gjithashtu mund te rrotullohet lehtesisht ne 360 grade sipas deshires.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: