NP1026

Leve Wireless DoubleShock per Playstation 3

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Leve Wireless DoubleShock per PlayStation3

Aksesor per Play Station 3

Kontroll analog dhe dixhital.

Funksion vibrimi per efekte speciale gjate lojes.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: