EP0446

Varese Celesi e Personalizuar

Leke 1,490

Detajet

Nje kujtim qe mbahet gjithmone me vete.

Varese celesi metalike ne forme rrethore.

Ne brendesi material lekure ekologjike ku mund te vendosni dedikimin tuaj ose nje simbol.

E personalizueshme nga te dyja anet.

Diametri: 3 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: