TIRANA – through lens

ACM001

Leke 5,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Fotografia është art, por edhe pasion, ndjesi dhe histori.

Ky album lidh më së miri qytetin dhe qytetarin në një moment të dhënë të tij.

Lidh qytetin me të dashuruarit pas Tiranës.

Natyra, historia dhe arkitektura shfaqen nëpërmjet fotove me cilësi të lartë dhe profesionalizëm.

Ky libër është një dhuratë e shkëlqyer për ata që e duan kryeqytetin e shqiptarëve

Numri i faqeve: 200

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: