Cante Shpine ne 5 Ngjyra

Leke 1,790

-Leke 500

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante shpine praktike dhe cilesore.

Cante shkolle ideale per femijen tuaj.

Material cilesore dhe rezistent.

Stil i vecante dhe mjaft i pelqyer.

Me hapesire dhe xhepa te brendeshem per te mbajtur librat dhe sendet te sistemuara.

E pershtateshme per tu perdorur ne perditeshmeri ose si cante shkolle per femijet.

Permasat: 40 cm x 35 cm x 11 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: