Loder Talking Tom Medium

LM0010

Leke 2,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Macoku Tom eshte nje mik i mire per te gjithe femijet.

Ai mund te kendoje kenge dhe te tregoje perralla.

Gjithashtu ai imiton cfaredo gjeje qe ju te thoni duke jua kthyer pas fjalet.

Nese e prekni ne pjese te ndryshme te trupit ai reagon me tinguj.

Argetohuni, kerceni dhe kendoni me macokun Tom.

Nje loder qe bashkon te medhenj e te vegjel.

25 cm i larte.

Tomi Punon me 3 bateri standarte AA

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: