Cante Arkitekture Canvas Large Shfaq më të madhe

Cante Arkitekture Canvas Large

EP0388

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Permasat: 74cm x 54cm

Cante arkitekture ne madhesi ideale per te marre me vete gjithcka ju duhet

Funksionale dhe e pershtatshme per studentet e arkitektures dhe arkitektet. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: