Shkop portativ peshkimi 2m

VP0004

Leke 3,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shkop peshkimi portativ qe zgjatet me shume se 2 metra.

Ju kursen hapsire dhe eshte shume i lehte per tu transportuar.

Rezistent dhe praktik ne perdorim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: