Mrekullia Shfaq më të madhe

Mrekullia

PE0019

Leke 1,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ky roman përmban mesazhe të rëndësishme për të gjithë.

Të rriturve u rikujton se sa mizore mund të jetë bota e fëmijëve sidomos kur këta janë "të veçantë" dhe se sa dhimbje mund të mbartë ajo.

Ndërsa fëmijëve u jep mesazhe ndërgjegjësimi, tolerance dhe miqësie, që në kohëra si këto tonat, janë gjithmonë e më të rralla.

376 faqe.

R. J. Palacio

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: