Sytë e verdhë të krokodilëve Shfaq më të madhe

Sytë e verdhë të krokodilëve

PE0008

Leke 1,200

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kjo është historia e një gënjeshtre.

Por është edhe një histori me dashuri, miqësi, tradhëti, para dhe ëndrra.

Jozefina, heroina e kësaj historie, do të gjendet shumë shpejt e braktisur nga i shoqi, me të bijën që e përçmon, me një nënë që vetëm e kritikon dhe me një motër që e nënvlerëson.

536 faqe.

Katherine Pnacol

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: