Alkimisti Shfaq më të madhe

Alkimisti

TO0197

Leke 700

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ky është një nga romanet më të suksesshme të Paolo Coelhos dhe një prej librave më të shitur në botë përgjatë këtij shekulli.

Briliant në rrëfim, magjik dhe i thjeshtë në mënyrën sesi komunikon me lexuesin.

Është një gjetje fantastike për dhurata për të dashurit apo miqt tuaj.

Alkimisti nuk duhet humbur kurrësesi.

200 faqe.

Paolo Coelho

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: