Si të jesh parisiane kudo që jeton Shfaq më të madhe

Si të jesh parisiane kudo që jeton

BD0001

Leke 1,200

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nga katër franceze të mahnitshme –

Më në fund një opinion i freskët dhe i guximshëm mbi atë se çfarë do të thotë në të vërtetë të jesh parisiane:

Mënyra si vishen, si argëtohen dhe si përpiqen të jenë vetvetja.

272 faqe.

 Anne Berest

Audrey Diwan

Caroline De Maigret

Sophie Mas

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: