Shishe me Foto dhe Papirus

DS0022

Leke 3,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhuroni dicka speciale ne diten e dasmes.

Shishe me vere te kuqe vranac me foton e ciftit te stampuar.

Dekor unik me veshje dhe detaje te kombinuara sipas fotos.

Shishja vjen e shoqeruar nga nje papirus ku ne do shkruajme urimin tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: