SVJ0029

Shporte Urimi per Dasem

Leke 13,490

Detajet

Shporta ideale per te uruar ciftin ne jeten e tyre te re.

Mbushur me produkte cilesore dhe simbolike per te uruar dashuri, embelsi dhe shume fat.

Shporta e madhe perbehet nga keto produkte: 

-1 shishe Shampanje cilesore.

-2 Gota Kristali per Spumante/ Champagne per ciftin.

-1 kapese akulli.

-Bazament rrethor djathrash.

-Pjatance porcelani per salcen shoqeruese me djathrat.

-Thike e madhe per prerje djathrash.

-1 kornize dyshe e bardhe me zemra te kuqe per momentet e dashurise.

-1 kornize cilesore e bardhe per fotografine e marteses.

-1 Pako Cokollata Ferrero Rosher.

-1 Cajnik Porcelani dysh, me kulluese caji te bashkelidhura.

-1 pako me caj relax me 25 qese.

-1 vazo mjalti.

-1 vazo nutella.

-1 pako me qirinj te vegje aromatik 18 cope.

-1 qiri i madh dhe i kuq ne forme zemre.

-2 filxhane kafe Mr.Right & Mrs. Always Right.

-1 shporte e madhe kashte e zbukuruar me lule te bardha dhe nje paketim super cilesor. 

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: