Torte Bebi me Aksesore

Leke 6,790

Detajet

Nje dhurate unike per te festuar ardhjen e nje jete te re.

Ky produkt eshte i kompletuar me aksesore te nevojshem per cdo bebe.

Vjen ne versionin per bebe meshkuj dhe femra.

Ja se cfare permban:

1 loder e madhe pellushi me ngjyra.

1 batanije me arush me ngjyra.

1 biberon me arusha per qumesht 6-24 muaj.

1 gushore cilesore me figura kafshesh.

1 pjate  e madhe druri dekorative me ngjyra shumeperdorimshe.

1 lepurush pellushi cilesor per dhembet e bebit.

1 pale corape pambuku me kafshe pellushi te vendosura siper 0-12 muajsh.

Dhe nje paketim ideal per ju.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: