Kartoline Bridesmaid

DS0048

Leke 600

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mikeshat me te shtrenjta qe do ju shoqerojne ne diten tuaj me te bukur meritojne nje ftese te personalizuar.

Ftesa format hard cover me veshje prej cope.

Ngjyrat te personalizueshme sipas deshires.

Tekstin brenda mund ta zgjidhni si te deshironi.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: