Loder Talking Tom Big

LM0026

Leke 2,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Versioni me i madhe i lodres Tom.

Macoku Tom eshte nje mik i mire per te gjithe femijet.

Ai mund te kendoje rreth kenge dhe te tregoje perralla.

Mund te shndrise syte e tij per te shoqeruar tingujt.

Gjithashtu ai imiton cfaredo gjeje qe ju te thoni duke jua kthyer pas fjalet.

Nese e prekni ne pjese te ndryshme te trupit ai reagon me tinguj.

Argetohuni, kerceni dhe kendoni me macokun Tom.

Nje loder qe bashkon te medhenj e te vegjel.

32 cm i larte.

Tomi Punon me 3 bateri standarte AA

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: