Shporte Beby Sweet Welcome

Leke 4,490

Detajet

Nje dhurate unike per te festuar ardhjen e nje jete te re.

Ky produkt eshte i kompletuar me aksesore te nevojshem per cdo bebe.

Vjen ne versionin per bebe meshkuj dhe femra.

Ja se cfare permban:

- 1 shporte shumeperdorimshe e veshur me tyl.

- 1 gushore cilesore,

- 1 raketake arush pellushi,

- 2 body me krah te gjate, 0-3 muajsh

- 1 kapuc, 0-3 muajsh

- 1 pale kepuce-corape, 0-3 muajsh

- 1 peshqir i madh per bebin

- 1  pako peceta te lagura per beben

Dhe nje paketim ideal per ju.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: