SVJ0030

Vazo me Ferrero Rocher ne forme Lule

Leke 4,290

Detajet

Vazo lulesh me Ferrero Rosher ne forme lule.

Ideale per dhurate per njerezit e zemres tuaj ne raste pervjetoresh, ditelindjesh, fejesash ose pritjesh te ndryshme.

 Ingreditentet:

40 cokollata Ferrero Roscher.

Vazo lulesh dekorative.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: