Set Stilolapsa ne Kuti te Personalizuara

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Uroni dike special me setin e stilolapsave prej druri.

Mund te printoni emrin e plote ose inicialet, simbolet qe ju pelqejne apo logo kompanie.

Setet e stilolapsave vijne ne dy ngjyra:

Bezhe dhe Kafe e erret.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 100% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshtatja e produktit

Pas ruajtjes së produktit tuaj të përshtatur, mos harroni ta shtoni atë në shportën tuaj.
Fomatet e lejuara janë: GIF, JPG, PNG

Fotot
Teksti

loader

* fusha të detyrueshme