SVJ0027

Buqete per Bebe me Veshje

Leke 5,490

Detajet

Nje dhurate unike per te festuar ardhjen e nje jete te re.

Ky produkt eshte i kompletuar me aksesore te nevojshem per cdo bebe.

Vjen ne versionin per bebe meshkuj dhe femra.

Ja se cfare permban:

- 1raketake pellushi ne forme luleje.

- 2 badi 0-6 muajsh.

- 1 shampo mini per bebe.

- 1 gushore e plote.

- 1 peshk plastik per vaske.

- 1 gaforre plastike per vaske.

- 5 peshqira te vegjel.

- 2 pale corape minnie mouse. 

- 1 gushore I love Zio.

- 1 kove shume perdorimshe.

Dhe nje paketim ideal per ju.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: