Certifikate Bebi me Teknike Quilling

DS0047

Leke 7,500

-Leke 4,400

Leke 11,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Teknika e punimit Quilling eshte nje art me vete dhe quhet ndryshe filigrami prej letre.

Me prejardhje qe nga periudha e rilindjes ku artistet e perdornin per te dekoruar librat e shenjte kjo teknike vjen ne ditet tona ne forma nga me te ndryshmet.

Kjo eshte nje certifikate e krijuar ne kete teknike ku cdo detaj perben pamjen unike.

Emri i bebit i punuar me ngjyrat qe ju deshironi kombinuar me detaje qe do mbeten perjetesisht te dashura: data e lindjes, pesha, ora e lindjes dhe gjatesia.

Gjithashtu brenda ne kornize do gjeni nje pale mini-kepuce te personalizuara me emrin e bebit.

Certifikata vjen tek ju me kornize dhe xham per ta vendosur si nje kujtim te bukur dhe dekorativ.

Permasat: 40 x 60 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 4 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar. 

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: