SL0103

Poltrone Hello Kitty

Leke 1,590

Detajet

Dekoro dhomen e femijeve ose merre me vete ne plazh.

Poltroni me personazhin Hello Kitty fryhet me ajer.

Material cilesor dhe rezistent.

Permasat: 66 x 42 cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: