SL0117

Kraheza Plazhi Hello Kitty

Leke 690

Detajet

Gati per aventura te fresketa verore.

Kraheza me ajer per femije me personazhin Hello Kitty.

Material rezistent, anti-alergjik dhe higjienik per femijet.

Pershtaten per moshat 3-6 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: