Lingerie Sexy Bride Selene 4004 Cup B

Leke 4,990

Detajet

Lingerie per nuset e reja.

Produkti permban:

- Korse Push Up Cup B. Korseja ka pak mbushje material i bute silikoni dhe pjesa e poshtme e korsese vjen ne material tanetelle dhe zhartier.

- Mbathjet tantelle.

Materiali: 60% najlon, 28% poliester dhe 12% elastike.

Ngjyrat e disponueshme: e bardhe.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: