Tablo per Ciftin me Foto Shfaq më të madhe

Tablo per Ciftin me Foto

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per nje dedikim special dashurie.

Nje dhurate unike qe permbledh kujtime dhe shume dashuri.

Fotot tuaja kolazh shume-ngjyresh ne forme zemre.

Ngjyra e sfondit eshte e personalizueshme sipas deshires.

Gjithashtu edhe teksti i shkurter mund te shkruhet sipas deshires.

E disponueshme ne permasat:

45 x 80 cm (35-40 foto)

55 x 90 cm (40-45 foto)

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: