Makina Pepa Pig

SL0161

Leke 2,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Krijoni aventura fantastike me personazhin Pepa Pig.

Nisuni per nje udhetim me derrkucen Pepa.

Ne paketim do gjeni makinen me rrota te levizshme dhe personazhin Pepa Pig.

Ky produkt eshte i pershtatshem per femije mbi 3 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: