DS0043

Pjate Dekorative e Personalizuar 21 cm

Leke 1,990

Detajet

Nje kujtim i perjetshem ne pjate porcelani.

Na dergoni te dhenat tuaja ose foton dhe ne do e personalizojme.

Pjata shoqerohet me mbajtesen perkatese.

Rrezja 11 cm

Diametri 21 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: