IFC0023

Boks Bluetooth Top Baseballi 3W

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Boks bluetooth ne formen e topit baseball.

Permasae vogel e ben praktik per tu marre kudo me vete.

Karikohet me fishe USB - micro USB nepermjet laptopit tuaj.

Pershtatet me Android dhe Apple.

Luani muzike nga telefoni, laptopi, MP3, PSP, tableti apo cdo pajisje tjeter me bluetooth.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: