Varese Celsash Zemer me Drite Shfaq më të madhe

Varese Celsash Zemer me Drite

ALS0041

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varese Celsash me Dedikim

Nje dedikim i vecante ne zemren e kristalit

Ju zgjidhni shprehjen qe deshironi dhe na e dergoni per te realizuar Varesen e Celsit e personalizuar

*Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar

*Produktet  jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: