Dedikim ne Papirus ne Kuti Shfaq më të madhe

Dedikim ne Papirus ne Kuti

DS0009

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per ata qe adhurojne stilin vintage vjen kjo dhurate unike.

Nje papirus ne stil antik i lidhur bukur me dedikimin tuaj te shkruar ne brendesi.

I vendosur ne nje kuti lluksoze do jete nje surprize per te dashurit tuaj.

Na dergoni tekstin qe deshironi tek papirusi dhe ne do e pergatisim posacerisht per ju.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: