Libri i te Ftuarve Guest Book

DS0030

Leke 5,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dasma juaj eshte unike ndaj detajet kane shume rendesi.

Libri i te ftuarve vjen ne version special i krijuar enkas per ju.

Ne baze te stilit te dasmes tuaj apo duke na thene preferencat tuaja ne do krijojme nje liber dedikimesh lluksoz.

Kjo gjithashtu eshte edhe nje dhurate shume e bukur per miqte tuaj qe se shpejti do kurorezohen.

Ngjyrat, stili dhe inicialet jane te personalizueshme.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: